Soul Partners виступили радником з продажу компанії LeBoutique

Soul Partners виступили радником з продажу компанії LeBoutique

Soul Partners виступили радником з продажу компанії LeBoutique

Акціонери LeBoutique – одного з українських інтернет-магазинів в сегменті fashion, – залучили Soul Partners в якості радника з продажу 100% компанії. Покупцем виступила група DCH.

«Незважаючи, а можливо і в результаті пандемії COVID-19, ринок електронної торгівлі залишається найбільш динамічним та привабливим для інвесторів. В 2020 році ринок виріс більш ніж на 40% до 107 млрд грн, та очікується подальше динамічне зростання в 2021 році.

Ми дуже раді, що покупцем стала група DCH, так як вони бачать перспективу в галузі електронної комерції та, що подвійно важливо, надалі продовжуватиме розвиток бізнесу LeBoutique, в тому числі за рахунок реалізації синергій із офлайновим бізнесом «Караван» та з банківськими продуктами Групи» – коментує керуючий партнер Soul Partners Віталій Провоторов.

Довідкова інформація

Soul Partners: український інвестиційно-банківський бутик, який займається супроводом M&A угод та залученням інвестицій.

LeBoutique: один із лідерів українського онлайн fashion рітейлу, реалізований як онлайн шопінг-клуб, в якому можна купити зі знижками одяг, взуття, сумки та аксесуари від відомих західних та українських брендів.

DCH: одна з найбільших українських бізнес-груп, що надзвичайно динамічно розвивається та місією якої є максимальне сприяння підвищенню глобальної конкурентоспроможності економіки України.